مانند مجریان معمولی نباشید که فقط درگیر برنامه‌های کوچک و کم درآمد هستند.​

کلاس کاری خود را بالا ببرید و به یک مجری پروازی تبدیل شوید!!

در ایران مسیر مشخصی برای مجری‌شدن وجود ندارد...

احتمالاً شما هم با این مشکل روبرو شده باشید که ندانید برای مجری‌شدن دقیقاً باید چه مسیری را طی کنید؟ باید از کجا شروع کنید؟ چگونه باید رزومه خود را قوی‌تر کنید؟ و… همچنین نبود یک‌رشته آکادمیک برای این حرفه و عدم وجود یک انجمن فعال برای مجریان درحال‌رشد، عمق این مشکل را روزبه‌روز بیشتر کرده است.

 ما در مدرسه تاوا، برای این مشکل یک راه‌حل قطعی پیدا کردیم و آن مسابقه مجری‌گری تاوا است. در این مسابقه که یک چالش تمام‌عیار و تخصصی برای کل مجریان کشور است، شما آموزش می‌بینید، با افراد دیگر رقابت می‌کنید و در نهایت طعم شیرین حرفه‌ای شدن را تجربه می‌کنید.

چون ما در مسابقه مجری‌گری تاوا، بعد از ارتباط با چهره‌های شاخص این عرصه و سازمان‌های مرتبط با این حرفه، حالا با جزئی‌ترین نیازها و مشکلات مجریان فعال در ایران مثل مشکل دیده‌نشدن و… آشنا هستیم و اصلاً اساس طراحی مراحل مختلف این مسابقه، حل این مشکلات و نیازها است.

مراحل مسابقه مجری‌گری تاوا چگونه است؟

 • برگزاری افتتاحیه مسابقه و نیازسنجی از شرکت‌کنندگان رقابت

  افتتاحیه مسابقه آنلاین خواهد بود تا اگر از استان‌هایی غیر از استان تهران در این رقابت ثبت‌نام کردید، رفت‌وآمد به استان تهران و دانشگاه علم و فرهنگ برای شما سخت نباشد ثبت نام

  این رویداد به‌صورت آنلاین و باکیفیت بالا برگزار می‌شود و در این پخش زنده دبیر مسابقه به طور کامل درباره بخش‌های مختلف، قوانین و جزئیات مسابقه توضیح می‌دهد. در نهایت از تمام شرکت‌کنندگان رقابت نیازسنجی می‌شود و به پرسش‌های احتمالی آن‌ها پاسخ داده می‌شود.

 • برگزاری کارگاه آموزشی رایگان ویژه شرکت‌کنندگان مسابقه

  ثبت نام

  بعد از برگزاری افتتاحیه، کارگاه آموزشی رایگان و یک‌روزه برای شرکت‌کنندگان مسابقه تاوا برگزار می‌شود تا با جدیدترین تکنیک‌ها و نکات اجرای حرفه‌ای روی صحنه آشنا شوند. هزینه‌های برگزاری این کارگاه توسط حامی مالی تاوا پرداخت می‌شود تا شرکت‌کنندگان با سطح بالایی در رقابت شرکت کنند. همچنین این کارگاه به دو شکل حضوری و غیرحضوری برگزار خواهد شد. بخش حضوری در تهران، دانشگاه علم و فرهنگ و بخش غیرحضوری به‌صورت فایل‌های صوتی یا تصویری ضبط شده از کارگاه خواهد بود. انتخاب نحوه حضور در کارگاه با اختیار شرکت‌کننده است تا به‌خاطر طولانی‌بودن مسیر یا زمان برگزاری کارگاه، کسی از آموزش جا نماند.

 • برگزاری باشگاه تجربه اجرا

  ثبت نام

  در قدم بعدی ما برای شرکت‌کنندگان مسابقه مجری‌گری تاوا، باشگاه تجربه اجرا را تدارک دیدیم که در این باشگاه شرکت‌کنندگان به‌صورت عملی مجری‌گری را تمرین کنند و توسط منتورهای حرفه‌ای (نفرات برتر سال‌های قبلی) تحلیل شوند. تجربه به ما نشان داده است که این باشگاه‌ها، سرعت رشد مجریان را چندبرابر بیشتر می‌کنند. همچنین این مرحله هم به دو صورت حضوری (در دانشگاه علم و فرهنگ) و غیرحضوری خواهد بود و انتخاب با خود شرکت‌کننده است.

 • برگزاری مرحله مقدماتی مسابقه

  ثبت نام

  این مرحله به‌صورت غیرحضوری برگزار می‌شود و هر شرکت‌کننده باید طبق آیین‌نامه مرحله مقدماتی، یک فیلم از اجرای خود را برای دبیرخانه ارسال کند تا این فیلم‌ها توسط تیم‌های مختلف داوری بررسی شوند. در نهایت از میان تمام فیلم‌ها، فینالیست‌های مسابقه تخصصی مجری‌گری تاوا انتخاب می‌شوند.

 • برگزاری فینال بزرگ تاوا

  ثبت نام

  تمام شرکت‌کنندگان موظف هستند که در فینال بزرگ تاوا شرکت کنند. این فینال با حضور داوران باتجربه در عرصه اجرا، سفیران تاوا، نمایندگان سازمان‌ها و نهادهای مختلف، خبرگزاری‌های مختلف و... برگزار می‌شود و در نهایت بهترین مجریان این رقابت در روز فینال انتخاب می‌شوند و اختتامیه مسابقه برگزار می‌شود.

 • قرارگرفتن فیلم مجریان برتر در پنل تاوا

  ثبت نام

  در مرحله آخر، فیلم اجرای نفرات برتر همراه با مشخصات آن‌ها در پنل اختصاصی مسابقه مجری‌گری تاوا قرار می‌گیرد و به ارگان‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مختلف مثل سازمان صداوسیما، جهاد دانشگاهی، شرکت‌های خصوصی و... ارسال می‌شود تا مجریان تاوا علاوه بر حرفه‌ای شدن در مسیر اجرا، وارد بازار کار شوند و از توانمندی‌هایشان استفاده مؤثر داشته باشند.

با شرکت در مسابقه مجری‌گری تاوا چه مواردی دریافت خواهید کرد؟

 • 480 دقیقه آموزش تخصصی و رایگان در زمینه تکینک‌های جدید و حرفه‌ای اجرا
 • شرکت در باشگاه تجربه اجرا و آشنا شدن با نقاط ضعف و قوت خود
 • منتورینگ مداوم در مراحل مختلف مسابقه برای نوشتن متن، اجرا جلوی دوربین و... توسط نفرات برتر سال‌های قبلی
 • ارائه گواهی شرکت در مسابقه مجری‌گری تاوا
 • جوایز و تندیس‌های ویژه برای نفرات برتر فینال مسابقه

دستاوردهای شرکت در مسابقه مجری‌گری تاوا چیست؟

شبکه‌سازی با مجریان فعال در سراسر کشور

معرفی‌شدن به سازمان‌ها و نهادهای مختلف

انتشار خبر فینال در خبرگزاری‌های معتبر

ساخت یک برند شخصی قدرتمند از خود

همکاری با مدرسه تاوا در دوره‌های بعدی مسابقه

بالا بردن کلاس و سطح اجرای خود

درباره تاوا

 مسابقه مجری‌گری تاوا یکی از محورهای اصلی فعالیت مدرسه تاوا در طول یک سال است. مدرسه تاوا در دانشگاه علم و فرهنگ باهدف تقویت فن بیان توسط سینا آذرنیا تأسیس شده است و تولید محتواهای تخصصی، برگزاری رویدادهای استاندارد و ارائه مشاوره‌های کاربردی، از اصلی‌ترین بخش‌های این مدرسه حساب می‌شوند.

آشنایی با سینا آذرنیا

سوالات متداول

برای اطلاع از تاریخ‌های مراحل مسابقه تاوا، فرم پایین صفحه را تکمیل کنید تا از دبیرخانه مسابقه برای مشاوره رایگان با شما تماس گرفته شود

 هدف برگزاری این مسابقه همان‌طور که قبلاً هم توضیح داده شده است، سود مالی نیست و بخش زیادی از هزینه‌های این مسابقه توسط حامی مالی تاوا پرداخت می‌شود. یعنی شما با حداقلی‌ترین هزینه ممکن می‌توانید در رقابت شرکت کنید. همچنین اگر از آفر زمانی این مسابقه استفاده کنید، نسبت به سایر شرکت‌کننده‌ها ۷۰۰ هزار تومان کمتر پرداخت می‌کنید.

بله، سن شرکت‌کنندگان این مسابقه باید حداقل ۱۸ سال باشد.

خیر، این مسابقه به طور تخصصی در زمینه اجرا برگزار می‌شود و بخش‌های جانبی ندارد.

برای شرکت در این مسابقه با ۷۰۰ هزار تومان تخفیف نسبت به سایر شرکت‌کنندگان، کمتر از ۲۴ ساعت فرصت دارید.

برای اطلاع از جزئیات مسابقه، هزینه ثبت نام با تخفیف و... همین حالا فرم زیر را تکمیل کنید.

مسابقه | مسابقه مجری‌گری تاوا

نام و نام خانوادگی(ضروری)

 اگر در تکمیل فرم مشکلی ایجاد شد، عدد ۷ را به شماره ۶۲۶۷ ۵۰۰ ۰۹۱۹ پیامک کنید