اصیل باشید...

سخنران اصیل، فردی است که توانسته در میان سخنرانان تکراری و خسته‌کننده‌ای که هر روز هم تعدادشان زیاد می‌شود، متفاوت باشد. این تفاوت یعنی سخنران اصیل توانسته است، اثرگذار باشد. سخنران اصیل، فردی است که تخصص او در ذهن آدم‌ها حک شده است و به محض اینکه دیده می‌شود، همه برای او ذوق می‌کنند. اما احتمالا این سوال برای شما ایجاد شود که چگونه می‌‌توان به این جایگاه رسید؟

اگر بخواهم صادقانه پاسخ بدهم، باید روی سه واژه تمرکز کنم: تخصص، تمرین و تجربه. سخنران اصیل، در حوزه کاری خود استاد است. سخنران اصیل هر روز تمرین می‌کند و آموزش می‌بیند. سخنران اصیل همیشه اهل تجربه و اجرا است. اگر می‌خواهید اثرگذار باشید، باید این سه ویژگی را در کنار هم کسب کنید. همچنین در قدم اول، به شما دوره صوتی “سخنران اصیل” را پیشنهاد می‌کنم.

دوره آموزشی سخنران اصیل چیست؟

دوره آموزشی سخنران اصیل چیست؟

این دوره به صورت صوتی در چهار جلسه ضبط شده است و حدود ۴۸۰ دقیقه است که به شما کمک می‌کند با صرفه‌جویی در زمان خود، با تکنیک‌های اثبات‌شده و تضمین‌شده در زمینه سخنرانی آشنا شوید. یعنی بتوانید در جمع‌های مختلف حرفه‌ای صحبت کنید و با کمک کلام اثرگذارتان به جایگاهی برسید که واقعاً لیاقت آن را دارید.

بخش کوتاهی از محتوای دوره آموزشی سخنران اصیل:

پخش ویدیو

سرفصل‌های دوره آموزشی"سخنران اصیل"

چگونه مشکل استرس در سخنرانی را حل کنیم؟

چگونه اعتماد به نفس خودمان را برای سخنرانی افزایش دهیم؟

روش‌های تقویت صدا در سخنرانی چیست؟

راه‌های تقویت برند شخصی سخنران چیست؟

قالب‌های نوشتن سریع متن سخنرانی چیست؟ (معرفی ده قالب تخصصی)

چگونه از زبان بدن در سخنرانی کمک بگیریم؟

چه‌طور سخنرانی خودمان را جذاب شروع کنیم و ماندگار تمام کنیم؟

نظر شرکت‌کنندگان قبلی دوره‌های تاوا

آشنایی با مدرس دوره

سینا آذرنیا

بنیانگذار مدرسه فن بیان تاوا

آموزش بیش از 1000 نفر در زمینه مهارت‌های ارتباطی

 نفر سوم مسابقات سخنرانی کشور در سال 1400

تا کنون تجربه سخنرانی در بسیاری از فضاهای علمی و دانشگاهی را داشته و به همین دلیل محتوای او صرفا کپی شده از کتاب‌ها و مقالات مختلف نیست. به عبارت بهتر او در زمینه ارتباطات مطالعه، پژوهش و تجربه می‌کند و در آخر بهترین نکات را در دوره‌ها به شرکت‌کنندگان ارائه می‌کند

یک ضمانت ویژه از طرف ما

تجربه به ما نشان داده است که دوره‌های آفلاین بدون پشتیبانی، هیچ اثری ندارد و به رشد شما کمک نمی‌کند. به همین دلیل، این دوره پشتیبانی مادام‌العمر دارد و ما به تمام سوالات و ابهامات شما نسبت به محتوای دوره، مادام العمر و بدون محدودیت زمانی در تلگرام تاوا پاسخ می‌دهیم. اگر به قول خودمان عمل نکردیم، تمام هزینه پرداختی شما را بر می‌گردانیم.

مزیت‌های شرکت در این دوره

یادگیری اصول مهم فن بیان با قیمت ویژه ۹۷ هزار تومان!

درخشیدن در تمام جلسات و جلو زدن از رقبا با کمک اثرگذاری کلامی!

توانایی استفاده از محتوای دوره در تمام دستگاه‌ها مثل ضبط ماشین، گوشی، تلویزیون !

توسعه جایگاه شغلی و رشد شخصیت فردی!

قیمت ۷۹۰ هزار تومان
۹۷ هزارتومان

فقط برای ۲۴ ساعت!

 
 

 

 

نکته مهم: اگر قصد ثبت نام داخل این دوره را دارید و می‌خواهید از تخفیف ویژه استفاده کنید، روی آیدی زیر کلیک کنید و داخل تلگرام به ما پیام دهید یا عبارت tavaschool_usc را در تلگرام جستجو کنید. چون ذخیره‌کردن فایل‌های صوتی در تلگرام برای شما راحت‌تر است و همان جا ارتباط ما با شما آغاز می‌شود که به تمام پرسش‌های شما پاسخ دهیم و شما را پشتیبانی کنیم.

 
 

 

 

(اگر با هیچکدام از دو روش بالا، ما را در تلگرام پیدا نکردید، عدد 10 را به شماره 09195006267 پیامک کنید)