آموزش دیدن مفید نیست!

این روزها با توجه به بمباران اطلاعاتی توسط سایت‌ها، رسانه‌های اجتماعی، هوش مصنوعی و… آموزش دیدن مفید نیست. چون خیلی از آموزش‌های مختلف که شما با آن‌ها سر و کار دارید، اصلا به دردتان نمی‌خورد و نیاز‌های شما را برطرف نمی‌کند.

مثلا تکنیک‌هایی که یک مدرس باید در زمینه سخنرانی یاد بگیرد، قطعا با تکنیک‌های مورد نیاز یک مسئول مذاکره در سازمان متفاوت است. اما بمباران اطلاعاتی باعث شده که همه مانند هم آموزش ببینند و در نتیجه به‌جای سود بردن از آموزش، بدتر ضرر هم کنند.

به همین دلیل ما طرح مشاوره رایگان و تعیین سطح فن بیان را راه‌اندازی کردیم تا شما بتوانید با واقعیت‌ها، نقاط ضعف و نقاط قوت خودتان کامل آشنا شوید و در نتیجه چیزهایی را یاد بگیرید که به دردتان بخورد. چون این روزها هیچکس زمان اضافی ندارد که بخواهد آن را صرف آموزش‌های اشتباهی کند.

مراحل مشاوره فن بیان تاوا

مزیت‌های شرکت در این جلسه مشاوره چیست؟

صرفه‌ جویی در زمان برای تقویت فن بیان

به روز شدن اطلاعات شما در حرفه سخنرانی

دریافت پاسخ برای تمام ابهامات و سوالات

جلو زدن از رقبا در مسیر سخنور شدن

این جلسه مشاوره مناسب چه کسانی است؟

  • مدیران عامل
  • مدیران میانی
  • مذاکره‌کنندگان سازمانی
  • فروشندگان
  • مدرس‌ها
  • دانشجویان

آشنایی با مشاور

سینا آذرنیا موسس مدرسه فن بیان تاوا، نفر سوم مسابقات سخنرانی کشور است که به صورت حرفه‌ای در زمینه مهارت‌های ارتباطی مطالعه، پژوهش و تدریس می‌کند. او دوره‌های مختلفی را در دانشگاه‌های معتبر ایران گذرانده است و به عنوان مربی سخنرانی با مراکز مهمی از جمله سازمان تریبون (بزرگترین رقابت سخنرانان کشور) همکاری کرده است. همچنین سینا آذرنیا به عنوان مجری رویدادهای مهم ملی و دانشگاهی فعالیت می‌کند. به‌عبارت بهتر، محتوای او صرفا کپی از کتاب یا مقالات نیست، بلکه تجربیات خودش را به شما آموزش می‌دهد.

برای ثبت نام رایگان برای مشاوره کمتر از 24 ساعت فرصت دارید

قیمت  970 هزار تومان

رایگان فقط برای 24 ساعت

مشاوره

(حتما شماره تماس خود را به انگلیسی وارد کنید و نسبت به صحیح بودن آن حساس باشید. چون از این به بعد آموزش‌های رایگان و رویدادهای بعدی به این شماره پیامک خواهد شد)
(حتما دقت کنید که ایمیل شما صحیح باشد و تا حد امکان به‌جای ایمیل‌های yahoo و info از ایمیل‌های شخصی gmail استفاده کنید. چون از این به بعد هر هفته جدیدترین محتواهای آموزشی رایگان به شما ایمیل می‌شود)
(پاسخ به این سوال اختیاری است اما جواب شما کمک بزرگی به‌ ما می‌کند. برای این کار نام پیج اینستاگرام یا کانال تلگرامی که از طریق آن با ما آشنا شدید را اینجا بنویسید)

حتما بعد از تکمیل فرم بالا، متن رسید ثبت نام موفق را با دقت مطالعه کنید. اگر رسید را مشاهده نکردید، عدد ۷ را به شماره ۰۹۱۹۵۰۰۶۲۶۷ پیامک کنید.