خیلی وقت‌ها شایعات و دروغ‌ها چنان سریع و سرسام‌آور در میان مردم پخش می‌شوند که هرگز نمی‌توان مانعشان شد یا اثرشان را از بین برد. این مسأله درمورد خیلی از سخنرانی‌ها هم پیش می‌آید.

ممکن است این سؤال برایمان مطرح شده باشد که چرا یک سخنرانی آن‌قدر مورد استقبال قرار می‌گیرد؟ چه چیزی در آن هست که همه را مجاب می‌کند آن را بپذیرند، به آن عمل کنند یا در موردش صحبت کنند؟

احتمالاً مهم‌ترین دلیل این اتفاق، جذابیت مقاومت‌ناپذیر آن سخنرانی است. برای مثال ساخت ویروس و تکثیر عمدی آن، مسموم کردن آب شهر، به پایان رسیدن دنیا و از این قبیل موضوعات فی‌نفسه جذابیت زیادی دارند و بسیاری از مردم بدون اینکه درمورد آن‌ها مطمئن شوند و صحتشان را بسنجند، درموردشان صحبت می‌کنند و به آن‌ها دامن می‌زنند.

خیلی از کمپین‌های سیاسی، تجاری و تبلیغاتی از همین فرایند استفاده می‌کنند؛ یعنی ایده‌های جذاب خلق می‌کنند و با کمک آن‌ها، موضوع موردنظرشان را برجسته و تبلیغ می‌نمایند. در نتیجه، موفق می‌شوند قانعمان کنند کالایی را بخریم یا به یک سیاستمدار رأی بدهیم یا در رمزارزها سرمایه‌گذاری کنیم.

ما هم در وبینار رایگان مدرسه فن بیان تاوا قرار است توضیح دهیم که چرا بعضی از سخنرانی‌ها موفق می‌شوند و چرا بقیه شکست می‌خورند. اگر ما بخواهیم به یک سخنرانی خوب و پرطرفداری برسیم که ماندگار شود، دقیقاً باید چه‌ کار کنیم؟

در این وبینار قرار است، مثال‌ها و نمونه‌های حقیقی و متعددی ارائه دهیم که کمک می‌کنند مباحث را بهتر درک کنید.

در ادامه سرفصل‌های وبینار را مطالعه کنید و اگر به موضوعات علاقه داشتید، هرچه سریع‌تر ثبت نام کنید تا این فرصت رایگان از دست نرود.

سرفصل‌های وبینار:

تاریخ و ساعت برگزاری

جمعه 25 اسفند ماه ساعت 14

آشنایی با مدرس دوره

برای ثبت نام رایگان در این وبینار کمتر از ۲۴ساعت فرصت دارید و همچنین فراموش نکنید که این وبینار فقط یک مرتبه برگزار می‌شود.

قیمت ۳۹۰ هزار تومان

رایگان فقط به مدت ۲۴ ساعت

حتما در وارد کردن صحیح شماره تماس خود دقت کنید. چون لینک شرکت در وبینار به این شماره پیامک خواهد شد و از این به بعد اطلاعیه‌های مهم تاوا هم به همین شماره ارسال می‌شود
حتما در وارد کردن صحیح ایمیل خود دقت کنید. چون از این به بعد هر هفته محتواهای آموزشی رایگان در زمینه فن بیان به همین آدرس ایمیل خواهد شد و اگر ایمیل شما اشتباه باشد، آن‌ها را از دست می‌دهید. همچنین تا حد امکان به‌جای ایمیل‌های yahoo و info ایمیل‌های شخصی مثل gmail وارد کنید.
لطفا طریقه آشنایی با ما را اینجا بنویسید. مثلا اگر از طریق یک کانال تلگرام یا یک پیج اینستاگرامی بوده، نام دقیق آن‌ها را بنویسید، این کار اجبار نیست اما کمک بزرگی به ما می‌کند

اگر در نهایی کردن ثبت نام خود به مشکل خوردید و پیام "ثبت نام موفق" را دریافت نکردید، عدد 7 را به شماره 09195006267 ارسال کنید.