وبینار کنترل استرس در سخنرانی

برای ارائه خود آماده هستید و چندین روز برایش تمرین کردید، متن خود را بارها چک کردید و در ذهن خود هیچ مانعی نمانده است. اما زمانی که سخنرانی خود را شروع می‌کنید، صدایتان می‌لرزد، دست‌هایتان می‌لرزد، ضربان قلب شما بالا می‌رود و حس می‌کنید که هیچ چیز سر جای خودش نیست. دلیل این موقعیت، یک کلمه است: استرس! واژه‌ای که احتمالا با آن آشنا باشید و در مواقع مختلفی سراغ شما آمده باشد و حتی شاید برایتان به یک مشکل بزرگ تبدیل شده باشد.

ما برای حل این مشکل، یک وبینار آموزشی رایگان برنامه‌ریزی کردیم که به شما کمک می‌کند با اشتباهات خود در زمینه کنترل استرس هنگام سخنرانی آشنا شوید، دلایلش را متوجه شوید و در نهایت راهکارهای کنترل استرس خود را یاد بگیرید.

ما بعد از برگزاری ده‌ها وبینار آموزشی، حالا برای این رویداد سرفصل‌هایی را در نظر گرفته‌ایم که دقیقا در رابطه با حل دردسرهای شما در زمینه سخنرانی باشد.

آشنایی با مدرس وبینار

درباره سینا آذرنیا بیشتر بدانید...

سینا آذرنیا موسس مدرسه فن بیان تاوا، نفر سوم مسابقات سخنرانی کشور است که به صورت حرفه‌ای در زمینه مهارت‌های ارتباطی مطالعه، پژوهش و تدریس می‌کند. او دوره‌های مختلفی را در دانشگاه‌های معتبر ایران گذرانده است و به عنوان مربی سخنرانی با مراکز مهمی از جمله سازمان تریبون (بزرگترین رقابت سخنرانان کشور) همکاری کرده است. همچنین سینا آذرنیا به عنوان مجری رویدادهای مهم ملی و دانشگاهی فعالیت می‌کند. به‌عبارت بهتر، محتوای او صرفا کپی از کتاب یا مقالات نیست، بلکه تجربیات خودش را به شما آموزش می‌دهد.

برای ثبت نام رایگان در این وبینار کمتر از 24 ساعت فرصت دارید همچنین فراموش نکنید این وبینار تنها یک بار برگزار میشود...

قیمت ۳۹۰ هزار تومان

رایگان فقط برای 24 ساعت

ثبت نام وبینار کنترل استرس در سخنرانی

اگر شما عضو آن دست از افراد هستید که در هنگام ارائه های بزرگ دسپاچه میشوید توصیه کینم در این وبینار شرکت کنید.

حتما در وارد کردن صحیح شماره تماس خود دقت کنید. چون لینک شرکت وبینار به این شماره پیامک خواهد شد و از این به بعد اطلاعیه‌های مهم تاوا هم به همین شماره ارسال می‌شود
حتما در وارد کردن صحیح شماره تماس خود دقت کنید. چون لینک شرکت وبینار به این شماره پیامک خواهد شد و از این به بعد اطلاعیه‌های مهم تاوا هم به همین شماره ارسال می‌شود
لطفا طریقه آشنایی با ما را اینجا بنویسید. مثلا اگر از طریق یک کانال تلگرام یا یک پیج اینستاگرامی بوده، نام آن‌ها را بنویسید، این کار اجبار نیست اما کمک بزرگی به ما می‌کند

اگر در نهایی کردن ثبت نام خود به مشکل خوردید و پیام "ثبت نام موفق" را مشاهده نکردید عدد 7 را به شماره 09195006267 ارسال کنید.