تا حالا از خودتان پرسیدید؟

تا حالا از خودتان پرسیدید که چرا یک سخنرانی آن‌قدر مورد استقبال قرار می‌گیرد؟ چه چیزی در آن هست که همه را مجاب می‌کند آن را بپذیرند، به آن عمل کنند یا در موردش صحبت کنند؟

احتمالاً مهم‌ترین دلیل این اتفاق، جذابیت مقاومت‌ناپذیر آن سخنرانی است. برای مثال ساخت ویروس و تکثیر عمدی آن، به پایان رسیدن دنیا و از این قبیل موضوعات فی‌نفسه جذابیت زیادی دارند و بسیاری از مردم بدون اینکه درمورد آن‌ها مطمئن شوند و صحتشان را بسنجند، درموردشان صحبت می‌کنند و به آن‌ها دامن می‌زنند.

خیلی از کمپین‌های سیاسی، تجاری و تبلیغاتی از همین فرایند استفاده می‌کنند؛ یعنی ایده‌های جذاب خلق می‌کنند و در نتیجه، موفق می‌شوند قانعمان کنند کالایی را بخریم یا به یک سیاستمدار رأی بدهیم یا در رمزارزها سرمایه‌گذاری کنیم.

ما هم در وبینار رایگان مدرسه فن بیان تاوا قرار است توضیح دهیم که چرا کلام بعضی از افراد موفق می‌شوند و چرا بقیه شکست می‌خورند؟ اگر ما بخواهیم به یک ارائه خوب و پرطرفدار برسیم که ماندگار شود، دقیقاً باید چه‌ کار کنیم؟

در ادامه سرفصل‌های وبینار را مطالعه کنید و اگر به موضوعات علاقه داشتید، هرچه سریع‌تر ثبت نام کنید تا این فرصت رایگان را از دست ندهید:

برخی از سرفصل‌های وبینار:

چگونه کلام خود را ساده و ملموس کنیم؟

رازهای جذابیت کلامی چیست؟

چگونه تصمیم افراد را به نفع خود عوض کنیم؟

چگونه شبیه سخنورهای حرفه‌ای رفتار کنیم؟

دستاوردهای شرکت در این وبینار:

اطلاعات شما جدید و تازه می‌شود

از رقیبان خود جلو می‌زنید

شخصیت شما حرفه‌ای می‌شود

نفوذ کلام شما چند برابر بیشتر می‌شود

پنجشنبه ۱۷ خرداد

ساعت ۱۴:۰۰

در این وبینارچه اتفاقی می افتد؟

آموزش تکنیک های جدید اثرگذاری کلامی

انجام تمرینات فردی

تحلیل فیلم های سخنرانی بزرگان

و...

نظر شرکت کنندگان دوره های قبلی تاوا

سینا آذرنیا

تا کنون تجربه سخنرانی در بسیاری از فضاهای علمی و دانشگاهی را داشته و به همین دلیل محتوای او صرفا کپی شده از کتاب‌ها و مقالات مختلف نیست. به عبارت بهتر او در زمینه ارتباطات مطالعه، پژوهش و تجربه می‌کند و در آخر بهترین نکات را در دوره‌ها به شرکت‌کنندگان ارائه می‌کند

 
 

 

 

فرم ثبت نام

وبینار | ۱۷ خرداد

نام و نام خانوادگی(ضروری)
حتما در وارد کردن صحیح شماره تماس خود دقت کنید. چون لینک شرکت در وبینار به این شماره پیامک خواهد شد و از این به بعد اطلاعیه‌های مهم تاوا هم به همین شماره ارسال می‌شود
هیچ اجباری برای نوشتن ایمیل نیست. فقط کسانی ایمیل خود را ثبت کنند که دوست‌دارند هفتگی آمورش‌های رایگان دریافت کنند
لطفا نام دقیق پیج اینستاگرام یا کانال تلگرامی که از آن طریق با ما آشنا شدید را اینجا بنویسید. این کار اجبار نیست اما کمک بزرگی به ما می‌کند