وظیفه یک سخنور تغییر احساس، تصمیم و رفتار مخاطبان است!

در سال 98 وقتی برای اولین بار در یک مسابقه سخنرانی شرکت کرده بودم، یکی از اساتید به من نکته‌ای گفت که هنوزم در ذهنم باقی مانده است. او گفت: وظیفه یک سخنور تغییر احساس، تصمیم و رفتار مخاطبان است.
آن موقع نمی‌دانستم که این جمله یعنی چی؟ اما الآن بعد از تحلیل صدها سخنران مختلف در داخل و خارج از ایران به این نتیجه رسیده‌ام که اگر ما نمی‌توانیم سخنور اثرگذاری باشیم، اگر نمی‌توانیم کلام جذابی داشته باشیم، اگر نمی‌توانیم توجه مخاطبان را به خود جلب کنیم، دقیقا مشکل ما این است که وظیفه اصلی سخنورها را نمی‌دانیم.

در کارگاه حضوری تاوا قرار است مفصل و کامل به شما آموزش دهم که چگونه احساس، تصمیم و رفتار مخاطبان را تغییر دهید. همین حالا ادامه این صفحه را مطالعه کنید و اگر حس کردید این کارگاه می‌تواند به شما کمک کند، ثبت نام خود را نهایی کنید:

برخی از سرفصل‌های وبینار:

چگونه کلام خود را ساده و ملموس کنیم؟

رازهای جذابیت کلامی چیست؟

چگونه تصمیم افراد را به نفع خود عوض کنیم؟

چگونه شبیه سخنورهای حرفه‌ای رفتار کنیم؟

در کارگاه آموزشی تاوا چه اتفاقاتی می‌افتد؟

آموزش تکنیک‌‎های جدید

انجام تمرینات گروهی و فردی

تحلیل فیلم‌های سخنورهای مختلف

مسترمایند حرفه‌ای و...

دستاوردهای شرکت در این وبینار:

اطلاعات شما جدید و تازه می‌شود

از رقیبان خود جلو می‌زنید

شخصیت شما حرفه‌ای می‌شود

نفوذ کلام شما چند برابر بیشتر می‌شود

شبکه سازی حرفه ای

پنجشنبه ۳ خرداد

ساعت ۱۴ الی ۱۶

محل برگزاری کجاست؟

کارگاه آموزشی تاوا قرار است در سالن کنفرانس پردیس نوآوری‌های حقوقی و قضائی پارادایس هاب واقع در میدان ونک برگزار شود. این سالن دارای درجه کیفی A است و همچنین ظرفیت ما بسیار محدود است. چون قصد داریم که آموزش‌ها برای شما بالاترین بازدهی را داشته باشد.

نظر شرکت کنندگان دوره های قبلی تاوا

سینا آذرنیا

تا کنون تجربه سخنرانی در بسیاری از فضاهای علمی و دانشگاهی را داشته و به همین دلیل محتوای او صرفا کپی شده از کتاب‌ها و مقالات مختلف نیست. به عبارت بهتر او در زمینه ارتباطات مطالعه، پژوهش و تجربه می‌کند و در آخر بهترین نکات را در دوره‌ها به شرکت‌کنندگان ارائه می‌کند

 
 

 

 

نمونه محتوا

بخش کوتاهی از محتوای دوره آموزشی سخنران اصیل

پخش ویدیو

هزینه شرکت در این کارگاه چقدر است؟

شرکت در این کارگاه رایگان است و تمام هزینه‌ها توسط مدرسه فن بیان تاوا پرداخت می‌شود. اما به خاطر اینکه باید لیست شرکت‌کنندگان قطعی باشد تا بتوان یک صندلی مشخص را به هر نفر اختصاص داد، شما باید فقط 49 هزار تومان پرداخت کنید تا یک صندلی برای شما رزرو شود.

نکته مهم!

با توجه به محدود بودن ظرفیت سالن و درخواست‌های زیاد شما عزیزان، شرکت در این کارگاه برای همه مجاز نیست. چون برای ما مهم است افرادی از آموزش‌های کارگاه استفاده کنند که واقعا نسبت به تقویت فن بیان خود دغدغه دارند.

به همین خاطر ابتدا باید فرم زیر را پر کنید تا برای مصاحبه قبل از ثبت نام با شما تماس بگیریم و بعد در صورت پذیرش، ثبت نام شما را نهایی کنیم.

کارگاه حضوری | ۳ خرداد

نام و نام خانوادگی(ضروری)
حتما در وارد کردن صحیح شماره تماس خود دقت کنید. چون لینک شرکت در وبینار به این شماره پیامک خواهد شد و از این به بعد اطلاعیه‌های مهم تاوا هم به همین شماره ارسال می‌شود